1304000  Есептеу техникасы және бағдарламалық  қамтамасыз ету

1304043  техник-программист

группа П1-19К

куратор - Кырыкпаева Нурзифа Ешеновна

Казахское отделение

 

ФИО

1)       

Абай Асылжан Муратұлы

2)       

Абжанова Аяжан Мұратқызы

3)       

Аманкелді Дармен Талғатұлы

4)       

Амантай Ілиас Алматұлы

5)       

Аскаров Асылтан Нурланұлы

6)       

Аскеров Асқар Дулатұлы

7)       

Асқарбеков Темирлан Қуатұлы

8)       

Асхатұлы Әлібек

9)       

Балдаш Олжас Рахатұлы

10)   

Бекболат Нұржан Бекжанұлы

11)   

Дилек Эндер Биролұлы

12)   

Еркін Бекзат Айдосұлы

13)   

Жүнісбай Гүлнұр Мұратбекқызы

14)   

Жұмағул Нафиса Әбдіманатқызы

15)   

Ибрайшин Бексултан Нурланович

16)   

Иманғазы Амира Азаматқызы

17)   

Қапас Аслан Бейбітұлы

18)   

Қуандық Нурдаулет Кендебайұлы

19)   

Құрманқұл Қуаныш Исабекұлы

20)   

Маханбет Диас Қазыбекұлы

21)   

Мухаматкулов Оразбек Ержанбек ұлы

22)   

Нұрлан Омар Оразұлы

23)   

Өтеген Олжас Нұрланұлы

24)   

Тохтар Ерасыл Нұрмаханұлы

25)   

Турысбек Диас Қайратұлы

 

1304000  Есептеу техникасы және бағдарламалық  қамтамасыз ету

1304043  техник-программист

группа П2-19К

куратор - Айтуова Эльмира Саматовна

Казахское отделение

 

ФИО

1.     

Абдиғалиев Бекжан Абдиғалиұлы

2.     

Айдарбеков Абдурахман Турсынбекұлы

3.     

Ахунова Фируза Сайдулламовна

4.     

Баижанов Нурсат Амирович

5.     

Бекболатұлы Ғани

6.     

Бекенова Аяжан Жанатқызы

7.     

Болатханов Әділ Ерболатұлы

8.     

Ержан Досымжан Ержанұлы

9.     

Ескермес Аяжан Маратханқызы

10.           

Жакыпбаев Нуржигит Адилетулы

11.           

Жармуканов Данияр Айтжанұлы

12.           

Ибрагим Әбдіғаффар Бейбітұлы

13.           

Калеев Алдияр Бырымжанұлы

14.           

Каримов Жансерик Серикович

15.           

Кенжехан Нурасыл Айдарханұлы

16.           

Кожан Динмухамед Мусилимұлы

17.           

Қалымқан Нартай Бақдаулетұлы

18.           

Маканов Арыстан Бауыржанұлы

19.           

Мұратбек Мұса Батталұлы

20.           

Раматулла Сәкен Нұрғазыұлы

21.           

Рахимжанов Рустем Фаридович

22.           

Рахманұлы Бейбіт

23.           

Сундетбаев Зейнур Болатович

24.           

Турған Мейіржан Нурлан ұлы

25.           

Турмуратов Мирас Тажибаевич

 

1304000  Вычислительная техника и программное обеспечение

1304043  техник-программист

группа П3-19Р

куратор- Саттарова Рамина Рустамовна

Русское отделение

ФИО

1)       

Моисеев Владислав Владимирович

2)       

Токпанов Тамирлан Болатович

3)       

Елтаев Валихан Адайұлы

4)       

Дужасаров Мирас Мадиярович

5)       

Нам Анна Вениаминовна

6)       

Ким Александр Владимирович

7)       

Тасмұхан Әділжан Рустамұлы

8)       

Назипов Руслан Рамильевич

9)       

Гриценко Григорий Романович

10)   

Слямов Дулат Рашидұлы

11)   

Аубакиров Темирлан Арманович

12)   

Шайбель Никита Сергеевич

13)   

Кузнецов Глеб Денисович

14)   

Уминский Павел Дмитриевич

15)   

Ибрагим Жалғас Дидарұлы

16)   

Смаилов Алишер Алымжанович

17)   

Базарбаев Жантөре Махсетұлы

18)   

Куттыбаев Бауржан Раханович

19)   

Долгиев Магомед Бекханович

20)   

Килимов Арслан Русланұлы

21)   

Әбубәкірұлы Арман

22)   

Тулепов Жан Маратович

23)   

Вдовенко Алексей Александрович

24)   

Кабаков Али Серикұлы

25)   

Джагафарова Файруза Фаридовна

 

1304000  Вычислительная техника и программное обеспечение

1304043  техник-программист

группа П4-19Р

куратор- Кабдрасил Жанибек Кабдрасилович

Русское отделение

ФИО

1.      

Кантаев Әділет Азаматұлы

2.      

Юнусов Байсангур Алиевич

3.      

Шаходжаев Арслан Батырович

4.      

Хасанов Фарход Шухратович

5.      

Бобровский Станислав Александрович

6.      

Махнев Вячеслав Олегович

7.      

Толыкбаев Ильяс Бейбитұлы

8.      

Рузыбакиев Рифат Рафкатович

9.      

Пинекер Владислав Дмитриевич

10.            

Кузьмин Джамиль Муслимович

11.            

Балхаев Кунби Мауленұлы

12.            

Кинхузова Малика Жумабаевна

13.            

Айбасов Алихан Бакытбекович

14.            

Гуревска Елизавета

15.            

Серикбаев Амир Канатович

16.            

Зокирова Ситора Мирзошоховна

17.            

Пшеничников Олег Олегович

18.            

Казбекова Лаура Серікбекқызы

19.            

Бауыржан Альтаир Габиденұлы

20.            

Горюнов Юрий Олегович

21.            

Жакатаев Бекзат Айдынович

22.            

Махт Вячеслав Дмитриевич

23.            

Ким Алексей Александрович

24.            

Петров Максим Максимович

25.            

Мартыненко Михаил Александрович

 

1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение

1304053 техник по защите информации

группа- АҚТ-19К

          куратор - Сапарбекова Гулсана Ералықызы

казахское отделение

N

Абитуриент

1)       

Алтайұлы Дамир

2)       

Амантай Темірлан Досымұлы

3)       

Есіркеп Қайсар Қайратұлы

4)       

Әлдибек Еңлік Өміржанқызы

5)       

Әлім Дамир Дарынұлы

6)       

Әубәкір Әділет Бахыткелдіұлы

7)       

Әуелхан Жанат Нұрболатұлы

8)       

Жәнібек Санжар Жеңісбекүлы

9)       

Зұлбұхар Саят Қайратұлы

10)   

Кәрібай Жандос Билібайұлы

11)   

Кожаева Аружан Бейбыткызы

12)   

Кыдырниязов Нурбакыт Нурлыбаевич

13)   

Мамытов Алпамыс Шынғысұлы

14)   

Махмуд Рамазан Ғабиденұлы

15)   

Нұрболатұлы Нұрым

16)   

Нұртай Ақнұр Мырзатайұлы

17)   

Самат Бақдәулет Қайратұлы

18)   

Сәлім Абылай Ерікұлы

19)   

Темірбай Сұлтан Ерболұлы

20)   

Тілеубек Аман

21)   

Төкенов Шыңғыс Даниярұлы

22)   

Төребек Нұрсайын Құлымбетұлы

23)   

Турсын Айжұлдыз Бақытқызы

24)   

Тұрдақын Қуаныш Серікұлы

25)   

Шалқаров Еркебұлан Бахытұлы

 

1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение

1304053 техник по защите информации

группа- ТЗИ -19Р

куратор - Досжан Бақытгүл Науқанқызы

русское отделение

N

Абитуриент

1)    

Айдаров Алим Сулейманович

2)    

Айкимбаев Максат Тимурович

3)    

Амангелді Саян Жансеитұлы

4)    

Амиров Камиль Азариевич

5)    

Батурин Иван Евгеньевич

6)    

Дуйсенбекова Анель Ерланқызы

7)    

Ибрагимов Анвар Юсупович

8)    

Ізбасар Азат Ерденұлы

9)    

Кадомцев Михаил Дмитриевич

10)          

Каимбаев Дамир Бахытұлы

11)          

Ким Тимур Вадимович

12)          

Курбаналиев Азамат Курбаналиевич

13)          

Ли Александр Игнатьевич

14)          

Мальгиждаров Батырхан Ермекович

15)          

Марипбек Шынғыс Мақсатулы

16)          

Наурузов Карим Бахтиярович

17)          

Огай Владислав Сергеевич

18)          

Рахимбаева Сара Мейржанқызы

19)          

Рахметов Хасан Германович

20)          

Садибеков Нұрәли Русланұлы

21)          

Селибаев Гизат Дарменович

22)          

Соворовский Артем Александрович

23)          

Товсултанов Бислан Султанович

24)          

Чикин Александр Дмитриевич

25)          

Шипулин Сергей Игорьевич

 

0518000 Учет и аудит (по отраслям)

0518033 экономист-бухгалтер

группа ЕжА-19К

куратор- Мұратбекқызы Айжан

Казахское отделение

 

N

Абитуриент

1)       

Азаматұлы Бақбер

2)       

Айнаканова Аяулым Асқатқызы

3)       

Бақтияр Мақпал Бақтиярқызы

4)       

Бекбаев Бекарыс Рустемұлы

5)       

Берикжанқызы Мерей

6)       

Джуманова Дильнур Отегенқызы

7)       

Добай Шамси

8)       

Ерболат Жанна Есенбайқызы

9)       

Жамбыл Жәнібек Алмасұлы

10)   

Калбаева Асель Мадиярқызы

11)   

Кариманова Милана Зурабовна

12)   

Копбар Айша

13)   

Көшекбай Аружан Нурболқызы

14)   

Лепес Иманғали Серікұлы

15)   

Маликова Аделя Маликовна

16)   

Маханбет Нұрсұлтан Ғалымжанұлы

17)   

Молдақасым Маулен Ғабитұлы

18)   

Мусирепова Индира

19)   

Сақан Гулайым Ермекқызы

20)   

Сариева Алина Аладиновна

21)   

Сүйеуова Асма Ержанқызы

22)   

Төлеев Бақжан Темірханұлы

23)   

Тюпеева Сезим Акылбековна

24)   

Чакенов Ерасыл

25)   

Шамшидин Дулат Нұрболұлы

 

1305000 Информационные системы

1305023 техник-программист

группа -АЖ-19К

куратор- Кожахметова Акбота Сайдахметқызы

Казахское отделение

N

Абитуриент

1)       

Амангелді Әдемі Бейбітқызы

2)       

Аманжол Айбар Маметұлы

3)       

Асқарұлы Али

4)       

Ахберген Ернар Мұратханұлы

5)       

Бейсебай Қымбат Султанғалиқызы

6)       

Елеусізов Санжар Жомартұлы

7)       

Ержақып Ұлболсын

8)       

Жайлыбаева Айдана Ербол кизи

9)       

Жақыпжан Бексұлтан Тоқтабекұлы

10)   

Исатаев Мейіржан Мейрамбекұлы

11)   

Кыдыров Диас Досболұлы

12)   

Қалдыбай Ақдәулет Бауыржанұлы

13)   

Майдан Куаныш Ерланұлы

14)   

Медеов Алихан Маратович

15)   

Мәлібеков Шыңғыс Мұратұлы

16)   

Нуржігіт Акерке Талғатқызы

17)   

Нұрмұхан Аружан Санатқызы

18)   

Сәрсенбай Нұрдәулет Базарбайұлы

19)   

Сұлтан Ақшолпан Талғатқызы

20)   

Тілләхан Мөлдір Алмасханқызы

21)   

Түрген Нурлыбек Сабитұлы

22)   

Тұрсынбай Ерғанат Еламанұлы

23)   

Тынышбай Елдиар Елдосұлы

24)   

Умерзаков Ерхат Амангелдіұлы

25)   

Шарапи Аман Батырұлы

 

1305000 Информационные системы

1305023 техник-программист

группа-ИС-19Р

куратор- Кушербаев Ринад Нуралиевич

русское отделение

N

Абитуриент

1)       

Абдрахманов Санжар Илхамович

2)       

Айдарбеков Искендер Бакытжанович

3)       

Алеев Марк Маратович

4)       

Баймуханов Ильяс Серикович

5)       

Бақытжанов Батыр Мұхамежанұлы

6)       

Бурлюмбаева Жанель Батырбекқызы

7)       

Есжанов Нурсултан Куатович

8)       

Жакып Нурхан Раимбекулы

9)       

Жиенали Азиз Газизулы

10)   

Звягинцев Илья Георгиевич

11)   

Ибрагимова Дильдара Ренатқызы

12)   

Ибраев Дәулет Талғатұлы

13)   

Карцев Георгий Константинович

14)   

Кутлуков Равиль Касымжанович

15)   

Қуандышев Александр Сергеевич

16)   

Луганский Вадим Александрович

17)   

Мухин Даниил Витальевич

18)   

Мендыгалиева Карина Кайратовна

19)   

Оразбаев Мадияр Маратович

20)   

Политаев Расул Рустамович

21)   

Почтарь Вадим Алексеевич

22)   

Родионова Элина Максимовна

23)   

Серикпаев Динмухаммед Муратович

24)   

Тян Евгений Максимович

25)   

Утемисова Амина Нурлановна

.

1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение

1304022 монтажник связи кабельщик

группа-МК-19К

куратор- Наримова Гульмира Абатовна

казахское отделение

N

Абитуриент

1.      

Азимханов Мади Темирханович

2.      

Асылбек Жабирал

3.      

Аязбаев Жалғас Сабырұлы

4.      

Бақберген Аслан Арманұлы

5.      

Бақшабай Мақсат Бақтиярұлы

6.      

Батырханұлы Бекзат

7.      

Берді Елдос Мұратұлы

8.      

Әбілпейіс Нұрдәулет Бақытжанұлы

9.      

Желеубай Бексултан Берікұлы

10.            

Ибадулла Биболат Асанбайұлы

11.            

Керимбай Ерсултан Касымбекұлы

12.            

Қалдыбай Бекарыс Майрамбайұлы

13.            

Қанатбек Әділет Қанатбекұлы

14.            

Құдабай Дидар Құдабайұлы

15.            

Құсайын Алижан Берікұлы

16.            

Марат Дихан Қанатұлы

17.            

Мейрамбек Рахим Ғаниұлы

18.            

Мүбарак Олжас Талғатұлы

19.            

Мұханғалы Жандос Саматұлы

20.            

Нұрахмет Мағжан Ермуратұлы

21.            

Өтеміс Ердос Нұрболұлы

22.            

Раймкулов Ерасыл Сакенұлы

23.            

Сұлтанбекұлы Бауыржан

24.            

Укметқазы Әли Қайратұлы

25.            

Шартай Мағжан Жанысбайұлы

 

1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение

1304012 Специалист по обработке цифровой информации

группа-С-19Р

куратор- Есперова Камилла Маратқызы

русское отделение

N

Абитуриент

1.      

Абдалла Сейфэльдин Сами Эль Том

2.      

Абдикани Темирлан Таурбаевич

3.      

Аппаз Данияр Әбдіжапбарұлы

4.      

Ахметжанов Самир Рустамович

5.      

Ахметов Сабыржан Нурболатович

6.      

Аширов Асет

7.      

Базарбай Бақытжан Сабыржанұлы

8.      

Байгулов Алижан Нурланулы

9.      

Бахытжан Бекторе Русланұлы

10.            

Дмитриева Алеся Сергеевна

11.            

Дроздов Никита Дмитриевич

12.            

Инкарбаев Даир Ермекович

13.            

Кенже Бекзат Кенесұлы

14.            

Көбейсін Мақсат Асқарұлы

15.            

Нигметжанов Шакарим Галымович

16.            

Нуркеев Ердаулет Адильевич

17.            

Рахимов Ибрагим Сабыржанович

18.            

Сеңгірбай Ақәділ Жанәділұлы

19.            

Серік Әли Саматұлы

20.            

Серікұлы Қанат

21.            

Төлеу Аслан Әсетұлы

22.            

Тулибаев Тимур Сабитұлы

23.            

Туреханов Даниал Гахарманулы

24.            

Шарипов Асқар Муратұлы

25.            

Шерматов Ислам Равшанбекович

1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение

1304012 Сандық ақпаратты қайта өңдеу маманы

группа-С-19К

куратор- Даурембаева Нургул Канагатовна

казахское отделение

N

Абитуриент

1.      

Алимбай Айнур Сериканкызы

2.      

Ардақұлы Қасенхан

3.      

Базарбеков Диас Алтынбекович

4.      

Байзақұлы Елдос

5.      

Бейсенова Асел Ерденкызы

6.      

Бекболат Абзал Жексенбіұлы

7.      

Далабай Еңлік Еркінбекқызы

8.      

Ербол Айшагүл Ерболқызы

9.      

Ержет Әділ Ермекұлы

10.            

Әбілқайыр Жәнібек Асылбекұлы

11.            

Ильичбек Ильяс Рашидұлы

12.            

Каллидолин Бекзат Какимұлы

13.            

Катаргулиева Әсель Ахмедқызы

14.            

Куанышбек Медет Бауыржанұлы

15.            

Қанағат Айдана Мұратқызы

16.            

Мақсутер Дана Бауржанқызы

17.            

Мұрат Айқын Айдынұлы

18.            

Нурымкелді Ақжүніс Ерболқызы

19.            

Омаров Санжар Есенбекұлы

20.            

Оразкан Мархабат Орынболқызы

21.            

Сатыпалды Мағжан Жанболатұлы

22.            

Серғазиев Арсен Жанғалиұлы

23.            

Тілепалды Ақжол Алмасұлы

24.            

Төлегенов Ерзат Бейбітұлы

25.            

Шермахан Умар Берикович

1305000 Информационные системы

1305011 Дизайнер

группа- Д-19Р

куратор- Ильясов Алишер Аскарович

русское отделение

N

Абитуриент

1.      

Базарова Татьяна Андреевна

2.      

Дудабаев Дархан Манатбекович

3.      

Есимова Карина Меирханқызы

4.      

Әзімбай Нұрбол Қуатбекұлы

5.      

Жанбеков Жангельды Амангельдыевич

6.      

Жеңіс Бекжан Берікұлы

7.      

Жолмағамбет Төремұрат Әскербайұлы

8.      

Жылкибаева Аружан Болатовна

9.      

Кисамбаев Адиль Закирович

10.            

Комунар Абдухамит Гожахметұлы

11.            

Малаев Данияр Ерболатович

12.            

Надыров Ибрахим Нариманович

13.            

Нұржанұлы Мағжан

14.            

Омаров Али Амантайұлы

15.            

Паличев Андрей Дмитриевич

16.            

Попов Артур Станиславович

17.            

Ризман Эмилия Эдуардовна

18.            

Сайпуллаев Рахимтулла Арзидинович

19.            

Таубай Назерке Бақытжанқызы

20.            

Толенов Рустам Ерланович

21.            

Тохтахунов Азизжан Нариманович

22.            

Усенов Ансар Бахтиярович

23.            

Халамагамедов Султан Курбаналиевич

24.            

Чигибаева Милана Талгатовна

25.            

Шохов Тамерлан Куанышпаевич

 
 

Учебный процесс соединяет теоретическое обучение с практическими навыками учащихся с использованием лабораторий, мастерских и компьютерных кабинетов