1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету
1304043 техник-программист
группа П1-19К
куратор - Кырыкпаева Нурзифа Ешеновна
Казахское отделение
№ |
ФИО |
1) |
Абай Асылжан Муратұлы |
2) |
Абжанова Аяжан Мұратқызы |
3) |
Аманкелді Дармен Талғатұлы |
4) |
Амантай Ілиас Алматұлы |
5) |
Аскаров Асылтан Нурланұлы |
6) |
Аскеров Асқар Дулатұлы |
7) |
Асқарбеков Темирлан Қуатұлы |
8) |
Асхатұлы Әлібек |
9) |
Балдаш Олжас Рахатұлы |
10) |
Бекболат Нұржан Бекжанұлы |
11) |
Дилек Эндер Биролұлы |
12) |
Еркін Бекзат Айдосұлы |
13) |
Жүнісбай Гүлнұр Мұратбекқызы |
14) |
Жұмағул Нафиса Әбдіманатқызы |
15) |
Ибрайшин Бексултан Нурланович |
16) |
Иманғазы Амира Азаматқызы |
17) |
Қапас Аслан Бейбітұлы |
18) |
Қуандық Нурдаулет Кендебайұлы |
19) |
Құрманқұл Қуаныш Исабекұлы |
20) |
Маханбет Диас Қазыбекұлы |
21) |
Мухаматкулов Оразбек Ержанбек ұлы |
22) |
Нұрлан Омар Оразұлы |
23) |
Өтеген Олжас Нұрланұлы |
24) |
Тохтар Ерасыл Нұрмаханұлы |
25) |
Турысбек Диас Қайратұлы |
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету
1304043 техник-программист
группа П2-19К
куратор - Айтуова Эльмира Саматовна
Казахское отделение
№ |
ФИО |
1. |
Абдиғалиев Бекжан Абдиғалиұлы |
2. |
Айдарбеков Абдурахман Турсынбекұлы |
3. |
Ахунова Фируза Сайдулламовна |
4. |
Баижанов Нурсат Амирович |
5. |
Бекболатұлы Ғани |
6. |
Бекенова Аяжан Жанатқызы |
7. |
Болатханов Әділ Ерболатұлы |
8. |
Ержан Досымжан Ержанұлы |
9. |
Ескермес Аяжан Маратханқызы |
10. |
Жакыпбаев Нуржигит Адилетулы |
11. |
Жармуканов Данияр Айтжанұлы |
12. |
Ибрагим Әбдіғаффар Бейбітұлы |
13. |
Калеев Алдияр Бырымжанұлы |
14. |
Каримов Жансерик Серикович |
15. |
Кенжехан Нурасыл Айдарханұлы |
16. |
Кожан Динмухамед Мусилимұлы |
17. |
Қалымқан Нартай Бақдаулетұлы |
18. |
Маканов Арыстан Бауыржанұлы |
19. |
Мұратбек Мұса Батталұлы |
20. |
Раматулла Сәкен Нұрғазыұлы |
21. |
Рахимжанов Рустем Фаридович |
22. |
Рахманұлы Бейбіт |
23. |
Сундетбаев Зейнур Болатович |
24. |
Турған Мейіржан Нурлан ұлы |
25. |
Турмуратов Мирас Тажибаевич |
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение
1304043 техник-программист
группа П3-19Р
куратор- Саттарова Рамина Рустамовна
Русское отделение
№ |
ФИО |
1) |
Моисеев Владислав Владимирович |
2) |
Токпанов Тамирлан Болатович |
3) |
Елтаев Валихан Адайұлы |
4) |
Дужасаров Мирас Мадиярович |
5) |
Нам Анна Вениаминовна |
6) |
Ким Александр Владимирович |
7) |
Тасмұхан Әділжан Рустамұлы |
8) |
Назипов Руслан Рамильевич |
9) |
Гриценко Григорий Романович |
10) |
Слямов Дулат Рашидұлы |
11) |
Аубакиров Темирлан Арманович |
12) |
Шайбель Никита Сергеевич |
13) |
Кузнецов Глеб Денисович |
14) |
Уминский Павел Дмитриевич |
15) |
Ибрагим Жалғас Дидарұлы |
16) |
Смаилов Алишер Алымжанович |
17) |
Базарбаев Жантөре Махсетұлы |
18) |
Куттыбаев Бауржан Раханович |
19) |
Долгиев Магомед Бекханович |
20) |
Килимов Арслан Русланұлы |
21) |
Әбубәкірұлы Арман |
22) |
Тулепов Жан Маратович |
23) |
Вдовенко Алексей Александрович |
24) |
Кабаков Али Серикұлы |
25) |
Джагафарова Файруза Фаридовна |
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение
1304043 техник-программист
группа П4-19Р
куратор- Кабдрасил Жанибек Кабдрасилович
Русское отделение
№ |
ФИО |
1. |
Кантаев Әділет Азаматұлы |
2. |
Юнусов Байсангур Алиевич |
3. |
Шаходжаев Арслан Батырович |
4. |
Хасанов Фарход Шухратович |
5. |
Бобровский Станислав Александрович |
6. |
Махнев Вячеслав Олегович |
7. |
Толыкбаев Ильяс Бейбитұлы |
8. |
Рузыбакиев Рифат Рафкатович |
9. |
Пинекер Владислав Дмитриевич |
10. |
Кузьмин Джамиль Муслимович |
11. |
Балхаев Кунби Мауленұлы |
12. |
Кинхузова Малика Жумабаевна |
13. |
Айбасов Алихан Бакытбекович |
14. |
Гуревска Елизавета |
15. |
Серикбаев Амир Канатович |
16. |
Зокирова Ситора Мирзошоховна |
17. |
Пшеничников Олег Олегович |
18. |
Казбекова Лаура Серікбекқызы |
19. |
Бауыржан Альтаир Габиденұлы |
20. |
Горюнов Юрий Олегович |
21. |
Жакатаев Бекзат Айдынович |
22. |
Махт Вячеслав Дмитриевич |
23. |
Ким Алексей Александрович |
24. |
Петров Максим Максимович |
25. |
Мартыненко Михаил Александрович |
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение
1304053 техник по защите информации
группа- АҚТ-19К
куратор - Сапарбекова Гулсана Ералықызы
казахское отделение
N |
Абитуриент |
1) |
Алтайұлы Дамир |
2) |
Амантай Темірлан Досымұлы |
3) |
Есіркеп Қайсар Қайратұлы |
4) |
Әлдибек Еңлік Өміржанқызы |
5) |
Әлім Дамир Дарынұлы |
6) |
Әубәкір Әділет Бахыткелдіұлы |
7) |
Әуелхан Жанат Нұрболатұлы |
8) |
Жәнібек Санжар Жеңісбекүлы |
9) |
Зұлбұхар Саят Қайратұлы |
10) |
Кәрібай Жандос Билібайұлы |
11) |
Кожаева Аружан Бейбыткызы |
12) |
Кыдырниязов Нурбакыт Нурлыбаевич |
13) |
Мамытов Алпамыс Шынғысұлы |
14) |
Махмуд Рамазан Ғабиденұлы |
15) |
Нұрболатұлы Нұрым |
16) |
Нұртай Ақнұр Мырзатайұлы |
17) |
Самат Бақдәулет Қайратұлы |
18) |
Сәлім Абылай Ерікұлы |
19) |
Темірбай Сұлтан Ерболұлы |
20) |
Тілеубек Аман |
21) |
Төкенов Шыңғыс Даниярұлы |
22) |
Төребек Нұрсайын Құлымбетұлы |
23) |
Турсын Айжұлдыз Бақытқызы |
24) |
Тұрдақын Қуаныш Серікұлы |
25) |
Шалқаров Еркебұлан Бахытұлы |
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение
1304053 техник по защите информации
группа- ТЗИ -19Р
куратор - Досжан Бақытгүл Науқанқызы
русское отделение
N |
Абитуриент |
1) |
Айдаров Алим Сулейманович |
2) |
Айкимбаев Максат Тимурович |
3) |
Амангелді Саян Жансеитұлы |
4) |
Амиров Камиль Азариевич |
5) |
Батурин Иван Евгеньевич |
6) |
Дуйсенбекова Анель Ерланқызы |
7) |
Ибрагимов Анвар Юсупович |
8) |
Ізбасар Азат Ерденұлы |
9) |
Кадомцев Михаил Дмитриевич |
10) |
Каимбаев Дамир Бахытұлы |
11) |
Ким Тимур Вадимович |
12) |
Курбаналиев Азамат Курбаналиевич |
13) |
Ли Александр Игнатьевич |
14) |
Мальгиждаров Батырхан Ермекович |
15) |
Марипбек Шынғыс Мақсатулы |
16) |
Наурузов Карим Бахтиярович |
17) |
Огай Владислав Сергеевич |
18) |
Рахимбаева Сара Мейржанқызы |
19) |
Рахметов Хасан Германович |
20) |
Садибеков Нұрәли Русланұлы |
21) |
Селибаев Гизат Дарменович |
22) |
Соворовский Артем Александрович |
23) |
Товсултанов Бислан Султанович |
24) |
Чикин Александр Дмитриевич |
25) |
Шипулин Сергей Игорьевич |
0518000 Учет и аудит (по отраслям)
0518033 экономист-бухгалтер
группа ЕжА-19К
куратор- Мұратбекқызы Айжан
Казахское отделение
N |
Абитуриент |
1) |
Азаматұлы Бақбер |
2) |
Айнаканова Аяулым Асқатқызы |
3) |
Бақтияр Мақпал Бақтиярқызы |
4) |
Бекбаев Бекарыс Рустемұлы |
5) |
Берикжанқызы Мерей |
6) |
Джуманова Дильнур Отегенқызы |
7) |
Добай Шамси |
8) |
Ерболат Жанна Есенбайқызы |
9) |
Жамбыл Жәнібек Алмасұлы |
10) |
Калбаева Асель Мадиярқызы |
11) |
Кариманова Милана Зурабовна |
12) |
Копбар Айша |
13) |
Көшекбай Аружан Нурболқызы |
14) |
Лепес Иманғали Серікұлы |
15) |
Маликова Аделя Маликовна |
16) |
Маханбет Нұрсұлтан Ғалымжанұлы |
17) |
Молдақасым Маулен Ғабитұлы |
18) |
Мусирепова Индира |
19) |
Сақан Гулайым Ермекқызы |
20) |
Сариева Алина Аладиновна |
21) |
Сүйеуова Асма Ержанқызы |
22) |
Төлеев Бақжан Темірханұлы |
23) |
Тюпеева Сезим Акылбековна |
24) |
Чакенов Ерасыл |
25) |
Шамшидин Дулат Нұрболұлы |
1305000 Информационные системы
1305023 техник-программист
группа -АЖ-19К
куратор- Кожахметова Акбота Сайдахметқызы
Казахское отделение
N |
Абитуриент |
1) |
Амангелді Әдемі Бейбітқызы |
2) |
Аманжол Айбар Маметұлы |
3) |
Асқарұлы Али |
4) |
Ахберген Ернар Мұратханұлы |
5) |
Бейсебай Қымбат Султанғалиқызы |
6) |
Елеусізов Санжар Жомартұлы |
7) |
Ержақып Ұлболсын |
8) |
Жайлыбаева Айдана Ербол кизи |
9) |
Жақыпжан Бексұлтан Тоқтабекұлы |
10) |
Исатаев Мейіржан Мейрамбекұлы |
11) |
Кыдыров Диас Досболұлы |
12) |
Қалдыбай Ақдәулет Бауыржанұлы |
13) |
Майдан Куаныш Ерланұлы |
14) |
Медеов Алихан Маратович |
15) |
Мәлібеков Шыңғыс Мұратұлы |
16) |
Нуржігіт Акерке Талғатқызы |
17) |
Нұрмұхан Аружан Санатқызы |
18) |
Сәрсенбай Нұрдәулет Базарбайұлы |
19) |
Сұлтан Ақшолпан Талғатқызы |
20) |
Тілләхан Мөлдір Алмасханқызы |
21) |
Түрген Нурлыбек Сабитұлы |
22) |
Тұрсынбай Ерғанат Еламанұлы |
23) |
Тынышбай Елдиар Елдосұлы |
24) |
Умерзаков Ерхат Амангелдіұлы |
25) |
Шарапи Аман Батырұлы |
1305000 Информационные системы
1305023 техник-программист
группа-ИС-19Р
куратор- Кушербаев Ринад Нуралиевич
русское отделение
N |
Абитуриент |
1) |
Абдрахманов Санжар Илхамович |
2) |
Айдарбеков Искендер Бакытжанович |
3) |
Алеев Марк Маратович |
4) |
Баймуханов Ильяс Серикович |
5) |
Бақытжанов Батыр Мұхамежанұлы |
6) |
Бурлюмбаева Жанель Батырбекқызы |
7) |
Есжанов Нурсултан Куатович |
8) |
Жакып Нурхан Раимбекулы |
9) |
Жиенали Азиз Газизулы |
10) |
Звягинцев Илья Георгиевич |
11) |
Ибрагимова Дильдара Ренатқызы |
12) |
Ибраев Дәулет Талғатұлы |
13) |
Карцев Георгий Константинович |
14) |
Кутлуков Равиль Касымжанович |
15) |
Қуандышев Александр Сергеевич |
16) |
Луганский Вадим Александрович |
17) |
Мухин Даниил Витальевич |
18) |
Мендыгалиева Карина Кайратовна |
19) |
Оразбаев Мадияр Маратович |
20) |
Политаев Расул Рустамович |
21) |
Почтарь Вадим Алексеевич |
22) |
Родионова Элина Максимовна |
23) |
Серикпаев Динмухаммед Муратович |
24) |
Тян Евгений Максимович |
25) |
Утемисова Амина Нурлановна |
.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение
1304022 монтажник связи кабельщик
группа-МК-19К
куратор- Наримова Гульмира Абатовна
казахское отделение
N |
Абитуриент |
1. |
Азимханов Мади Темирханович |
2. |
Асылбек Жабирал |
3. |
Аязбаев Жалғас Сабырұлы |
4. |
Бақберген Аслан Арманұлы |
5. |
Бақшабай Мақсат Бақтиярұлы |
6. |
Батырханұлы Бекзат |
7. |
Берді Елдос Мұратұлы |
8. |
Әбілпейіс Нұрдәулет Бақытжанұлы |
9. |
Желеубай Бексултан Берікұлы |
10. |
Ибадулла Биболат Асанбайұлы |
11. |
Керимбай Ерсултан Касымбекұлы |
12. |
Қалдыбай Бекарыс Майрамбайұлы |
13. |
Қанатбек Әділет Қанатбекұлы |
14. |
Құдабай Дидар Құдабайұлы |
15. |
Құсайын Алижан Берікұлы |
16. |
Марат Дихан Қанатұлы |
17. |
Мейрамбек Рахим Ғаниұлы |
18. |
Мүбарак Олжас Талғатұлы |
19. |
Мұханғалы Жандос Саматұлы |
20. |
Нұрахмет Мағжан Ермуратұлы |
21. |
Өтеміс Ердос Нұрболұлы |
22. |
Раймкулов Ерасыл Сакенұлы |
23. |
Сұлтанбекұлы Бауыржан |
24. |
Укметқазы Әли Қайратұлы |
25. |
Шартай Мағжан Жанысбайұлы |
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение
1304012 Специалист по обработке цифровой информации
группа-С-19Р
куратор- Есперова Камилла Маратқызы
русское отделение
N |
Абитуриент |
1. |
Абдалла Сейфэльдин Сами Эль Том |
2. |
Абдикани Темирлан Таурбаевич |
3. |
Аппаз Данияр Әбдіжапбарұлы |
4. |
Ахметжанов Самир Рустамович |
5. |
Ахметов Сабыржан Нурболатович |
6. |
Аширов Асет |
7. |
Базарбай Бақытжан Сабыржанұлы |
8. |
Байгулов Алижан Нурланулы |
9. |
Бахытжан Бекторе Русланұлы |
10. |
Дмитриева Алеся Сергеевна |
11. |
Дроздов Никита Дмитриевич |
12. |
Инкарбаев Даир Ермекович |
13. |
Кенже Бекзат Кенесұлы |
14. |
Көбейсін Мақсат Асқарұлы |
15. |
Нигметжанов Шакарим Галымович |
16. |
Нуркеев Ердаулет Адильевич |
17. |
Рахимов Ибрагим Сабыржанович |
18. |
Сеңгірбай Ақәділ Жанәділұлы |
19. |
Серік Әли Саматұлы |
20. |
Серікұлы Қанат |
21. |
Төлеу Аслан Әсетұлы |
22. |
Тулибаев Тимур Сабитұлы |
23. |
Туреханов Даниал Гахарманулы |
24. |
Шарипов Асқар Муратұлы |
25. |
Шерматов Ислам Равшанбекович |
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение
1304012 Сандық ақпаратты қайта өңдеу маманы
группа-С-19К
куратор- Даурембаева Нургул Канагатовна
казахское отделение
N |
Абитуриент |
1. |
Алимбай Айнур Сериканкызы |
2. |
Ардақұлы Қасенхан |
3. |
Базарбеков Диас Алтынбекович |
4. |
Байзақұлы Елдос |
5. |
Бейсенова Асел Ерденкызы |
6. |
Бекболат Абзал Жексенбіұлы |
7. |
Далабай Еңлік Еркінбекқызы |
8. |
Ербол Айшагүл Ерболқызы |
9. |
Ержет Әділ Ермекұлы |
10. |
Әбілқайыр Жәнібек Асылбекұлы |
11. |
Ильичбек Ильяс Рашидұлы |
12. |
Каллидолин Бекзат Какимұлы |
13. |
Катаргулиева Әсель Ахмедқызы |
14. |
Куанышбек Медет Бауыржанұлы |
15. |
Қанағат Айдана Мұратқызы |
16. |
Мақсутер Дана Бауржанқызы |
17. |
Мұрат Айқын Айдынұлы |
18. |
Нурымкелді Ақжүніс Ерболқызы |
19. |
Омаров Санжар Есенбекұлы |
20. |
Оразкан Мархабат Орынболқызы |
21. |
Сатыпалды Мағжан Жанболатұлы |
22. |
Серғазиев Арсен Жанғалиұлы |
23. |
Тілепалды Ақжол Алмасұлы |
24. |
Төлегенов Ерзат Бейбітұлы |
25. |
Шермахан Умар Берикович |
1305000 Информационные системы
1305011 Дизайнер
группа- Д-19Р
куратор- Ильясов Алишер Аскарович
русское отделение
N |
Абитуриент |
1. |
Базарова Татьяна Андреевна |
2. |
Дудабаев Дархан Манатбекович |
3. |
Есимова Карина Меирханқызы |
4. |
Әзімбай Нұрбол Қуатбекұлы |
5. |
Жанбеков Жангельды Амангельдыевич |
6. |
Жеңіс Бекжан Берікұлы |
7. |
Жолмағамбет Төремұрат Әскербайұлы |
8. |
Жылкибаева Аружан Болатовна |
9. |
Кисамбаев Адиль Закирович |
10. |
Комунар Абдухамит Гожахметұлы |
11. |
Малаев Данияр Ерболатович |
12. |
Надыров Ибрахим Нариманович |
13. |
Нұржанұлы Мағжан |
14. |
Омаров Али Амантайұлы |
15. |
Паличев Андрей Дмитриевич |
16. |
Попов Артур Станиславович |
17. |
Ризман Эмилия Эдуардовна |
18. |
Сайпуллаев Рахимтулла Арзидинович |
19. |
Таубай Назерке Бақытжанқызы |
20. |
Толенов Рустам Ерланович |
21. |
Тохтахунов Азизжан Нариманович |
22. |
Усенов Ансар Бахтиярович |
23. |
Халамагамедов Султан Курбаналиевич |
24. |
Чигибаева Милана Талгатовна |
25. |
Шохов Тамерлан Куанышпаевич |